Dažnai užduodami klausimai
KIEK KAINUOJA PREKIŲ SIUNTIMAS?

Pristatymo išlaidos skiriasi priklausomai nuo užsakymo metu pasirinkto paslaugų tiekėjo.
LP Express/Omniva paštomatai - 2,89 Eur
DPD kurjerių tarnyba - 5,99 Eur
Jei norite įsigyti gaminių, tačiau Jums netinka nei vienas pristatymo būdas, susisiekite su mumis grincandles@gmail.com arba FB/IG ir rasime išeitį!

Užsakymus, kurių suma viršija 50 Eur, paštomatu išsiųsime nemokamai!

AR VISI GAMINIAI YRA RANKŲ DARBO?

Žvakės ir padėklai yra 100% rankų darbo gaminiai. Apie kiekvieną gaminį detaliau galite sužinoti prekės aprašyme.

Kodėl gautose prekėse yra nelygumų?

Dėl naudojamų medžiagų (natūralus vaškas, jesmonite, betonas) savybių ir oro burbulų susidarymo, gali atsirasti paviršiaus bei dugno nelygumų. Tai nėra prekės defektas.

IŠ KO GAMINAMOS GRIN ŽVAKĖS?

GRIN žvakės yra dviejų tipų - kietosios ir indeliuose.
Kietosios žvakės gaminamos iš palmių vaško, o žvakės indeliuose - iš sojų. Žvakių kvapams naudojame aromatinius aliejus.

ar užsakymus galima atsiimti gyvai?

Kol kas tokios galimybės nėra, tačiau galite rinktis Jums patogų pristatymo būdą.

ar užsakymus siunčiate į užsienį?

Taip, užsakymus siunčiame į visas šalis. Dėl užsakymo pristatymo užsienyje susisiekite su mumis asmeniškai el. paštu grincandles@gmail.com arba per socialinius tinklus (Facebook, Instagram).

EL. PARDUOTUVĖJE MANO NORIMA PREKĖ IŠPARDUOTA. aR JOS NEBETURĖSITE?

Jei norimos prekės nėra galimybės įsigyti, palaukite papildymo arba parašykite mums. Gali būti, jog dėl užsakymų kiekio gamybos terminai yra ilgesni ir nespėjame papildyti. Susisiekus el. paštu grincandles@gmail.com surasime abejoms pusėms tinkamą sprendimą.

NORIU UŽSAKYTI prekių dovanų. AR YRA TOKIA GALIMYBĖ?

Žinoma! Renkantis prdukto savybes, skiltyje "Dovanų įpakavimas" pažymėkite "Taip" ir mes viskuo pasirūpinsime. Gaminiai atkeliaus dėžutėse ar kitokiuose įpakavimuose, perrištose satino kaspinėliu, o viduje adresatas ras kortelę su Jūsų palinkėjimu, kurį galėsite nurodyti prekių krepšelio skiltyje "Apmokėjimo informacija", langelyje "Komentaras pardavėjui". Svarbu: dėl žvakių trapumo, jų negalime pakuoti kartu su padėklais, tačiau tiek padėklai, tiek žvakių dėžutės bus perrištos dovanų juostele.

AR YRA GALIMYBĖ ĮSIGYTI DOVANŲ KUPONĄ?

Taip, dovanų kuponą įsigyti galite paspaudę čia. Elektroninį dovanų kuponą po apmokėjimo gausite el. paštu su nurodyta dovanų kupono suma. Minimali dovanų kupono vertė - 20 Eur.

ATSIĖMUS PREKES IR JAS APŽIŪRĖJUS RADAU ORO BURBULŲ IR SKYLUČIŲ. AR TAI PREKĖS DEFEKTAS?

Ne, tiek žvakėse, tiek padėkluose, oro burbulai susidaro dėl naudojamų medžiagų savybių. Tai nėra laikoma defektu ir prekių grąžinimas kaip nekokybiškų prekių - negalimas.

PREKĖ NEATITIKO MANO LŪKESČIŲ. KĄ DARYTI?

Kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Grąžinamos prekės turi atitikti prekinę išvaizdą, būti nenaudotos ir kitaip nepažeistos. Prekių grąžinimą apmoka Pirkėjas.

KĄ DARYTI, JEI MANE PASIEKĖ PAŽEISTA PAKUOTĖ/PREKĖ?

Jei Pirkėją užsakymas pasiekia pažeistoje pakuotėje ar prekės yra su matomais defektais, Pirkėjas privalo nedelsiant susisiekti su Pardavėju per 5 d. d. nuo užsakymo gavimo dienos el. paštu grincandles@gmail.com. To nepadarius per nurodytą terminą, Pardavėjas nėra atsakingas už pinigų grąžinimą dėl netinkamos kokybės prekių.

ar užsiimate didmenine prekyba?

Deja, kol kas didmenine prekyba neužsiimame. Esame labiau orientuotos į mažmeninę prekybą ir artimą kontaktą su klientu.

AR YRA GALIMYBĖ PAGAMINTI ŽVAKES INDIVIDUALIAI?

Taip, tokia galimybė yra. Dėl individualių užsakymų prašome kreiptis į mus el. paštu grincandles@gmail.com arba per socialinius tinklus (Facebook, Instagram). Individualiems užsakymams gamybos terminai gali būti ilgesni nei įprastai.

AR gavus užsakymą gali skirtis gaminių spalvos?

GRIN puslapyje stengiamės talpinti tik kuo labiau realų vaizdą atitinkančias nuotraukas, tačiau vaizdas nuotraukoje ir gyvai gali minimaliai skirtis. Tai priklauso ne tik nuo nuotraukoje esančio apšvietimo, bet ir nuo Jūsų naudojamo įrenginio parametrų.